SKUP SAMOCHODÓW KRAKÓW

SKUP I ZŁOMOWANIE POJAZDÓW KRAKÓW / MAŁOPOLSKA

Skup samochodów na złom - stan bez znaczenia Kraków / Małopolska

   Skup samochodów na złom Kraków / małopolska     Skup samochodów na złom Kraków / małopolska     Skup samochodów na złom Kraków / małopolska   
Zobacz więcej zdjęć >>

Mają Państwo bezużyteczny i zniszczony samochód? To kapitalna okazja do tego, by wspomóc domowy budżet! Zapraszamy do naszego skupu samochodów na złom, gdzie każdy pojazd jest mile widziany!

Skup samochodów za gotówkę to nasza specjalność!

Na początku pragniemy podkreślić, że przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym. Zatem bez względu na to, w jakim stanie jest posiadany przez Państwa samochód – z chęcią go przyjmiemy, w zamian Państwu oferując godziwą zapłatę poprzedzoną profesjonalną wyceną przedłożonego nam auta.

Skup aut, samochodów całych, uszkodzonych, powypadkowych Kraków - małopolska

Skupujemy:

  • bezwypadkowe, ale bezużyteczne samochody
  • samochody do poprawek lakierniczych
  • stare auta
  • powypadkowe samochody
  • zepsute, uszkodzone, pół sprawne pojazdy

Zapraszamy! Wszystko legalnie i tak jak należy!

Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa wydajemy zaświadczenie o demontażu pojazdu, który potwierdza legalny charakter całej transakcji, co jest zarówno ważne dla Państwa jak i dla naszej firmy. Wystarczy po nas zadzwonić – a przyjedziemy odebrać pojazd, o którym mowa.

To się opłaca!

Jesteśmy firmą naprawdę poważnie i profesjonalnie podchodzącą do tematu skupu samochodu, czego najlepszym dowodem jest to, że faktycznie za każdy zaoferowany nam samochód uczciwie płacimy – gotówką, bez żadnych niejasności czy niedomówień. Odbierzemy samochód ze wskazanego przez Państwa miejsca, bo dla nas najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa i wygody transakcji. Dbamy o to, by cały proces skupu samochodów na złom odbywał się krok po kroku w jasny sposób. Jesteśmy całkowicie legalną firmą, dlatego pragniemy podkreślić fakt, że skupujemy samochody zgodnie ze wszelkimi obowiązującymi przepisami i normami prawnymi.

Podsumowując – jeśli mają Państwo jakiekolwiek samochód powypadkowy czy też dowolnie uszkodzony - nasz skup samochodów na złom z przyjemnością się nim zajmie – oferując za pojazd godziwą gotówkę - natychmiastową płatność. Działamy w branży od lat i wiemy jak to się robi sprawnie i skutecznie.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania co do naszej oferty – zachęcamy do kontaktu już dziś!OFERUJEMY 
ATRAKCYJNE STAWKI

 PŁACIMY GOTÓWKĄ
PRZELEWEM
W KASIE BANKU