SKUP SAMOCHODÓW KRAKÓW

SKUP I ZŁOMOWANIE POJAZDÓW KRAKÓW / MAŁOPOLSKA

O firmie

Witamy serdecznie na stronie firmy zajmującej się kompleksowo branżą skupu samochodów. Wyróżniamy się na tle innych tym, że skupujemy samochody każdego rodzaju – zarówno te nadające się do dalszego użytkowania, jak i przeznaczone typowo na złom. Jeśli chcą Państwo bliżej zapoznać się z nasza ofertą – na pewno się Państwo nie rozczarują!

Kupujemy auta – wszystkie, bez wyjątku!

Działamy głównie w województwie małopolski oraz sąsiedzkich województwach, niemniej jednak jeśli są Państwo z innego regionu Polski i mają Państwo coś ciekawego do zaproponowania – zachęcamy do kontaktu. Rozważymy każdą propozycję!

Dla nas nie ma znaczenia czy samochód ma odpryśnięty lakier czy też uszkodzony błotnik, nie mamy jednego sztywnego cennika, ale dokonujemy każdego jednego przypadku porządną wycenę – dzięki czemu obie strony współpracy są w pełni usatysfakcjonowane z poczynionegi interesu.

Dlaczego jeszcze warto sprzedać samochód właśnie nam, a nie do innego skupu?

Oto kilka argumentów, które na pewno Państwa przekonają:

  • dla nas nie ma czegoś takiego jak zniszczony i nieatrakcyjny samochód: słowem, nie istnieje na świecie samochód, którym byśmy nie byli zainteresowani!
  • jesteśmy profesjonalistami i widzimy potencjał w każdym samochodzie – również z tego bez względu na jego stan jesteśmy w stanie wydobyć to, co najlepsze
  • skupujemy również samochodu bez aktualnego przeglądu technicznego oraz bez ubezpieczenia OC – nie muszą się Państwo tym kłopotać, wszystkim się zajmiemy!

Interesują nas samochody zarówno na złom, powypadkowe, podgnite, uszkodzone – każde. Równie dobrze mogą Państwo zgłosić się do nas z tzw świeżymi samochodami. Dzięki temu, że zostawią Państwo u nas pojazd nie będą Państwo musieli się przejmować całym procesem szukania nabywcy i późniejszej sprzedaży samochodu. To już będzie nasze zadanie, a Państwo natomiast będą się cieszyć z gotówki otrzymanej do ręki za pozostawione u nas auto.

Gwarancja uczciwości!

Wyceny dokonują mechanicy i specjaliści znający się na temacie – warto nam zaufać i zrobić dobrą inwestycję. Zapraszamy!OFERUJEMY 
ATRAKCYJNE STAWKI

 PŁACIMY GOTÓWKĄ
PRZELEWEM
W KASIE BANKU

Skup samochodów używanych w każdym stanie technicznym Kraków / małopolska     Skup samochodów używanych w każdym stanie technicznym Kraków / małopolska     Skup samochodów używanych w każdym stanie technicznym Kraków / małopolska
Zobacz więcej zdjęć >>